ADVERTORIAL

סטראט-אפ גרמני המציא פתרון להפיכת הטלוויזיה הישנה לטלוויזיה מודרנית עם יותר מאלף ערוצים, חיבור לאינטרנט, מוזיקה ומאות משחקים

| | גבריאל ברטו

נמאס לכם מהטלוויזיה הישנה ואתם לא מעוניינים להשקיע הרבה כסף על קנייה של טלוויזיה חדשה?
אל תחפשו עוד מפני שמצאנו את הפתרון שיהפוך את הטלוויזיה שלכם למודרנית עם יותר מאלף ערוצים, חיבור לאינטרנט שכולל את כל האפליקציות שאתם צריכים כמו נטפליקס, יוטיוב, גוגל או ספוטיפיי.

לאחרונה, סטארט-אפ גרמני מאוד מבטיח פיתוח קופסא קטנה בשם TVShareMax שתאפשר לכם להפוך את הטלוויזיה שלכם לטלוויזיה חכמה בתוך 5 דקות. כלומר, טלוויזיה שמחוברת למאות ערוצים שבה תוכלו לגלוש גם באינטרנט ולהתקין אפליקציות, בדיוק כפי שאתם עושים בטלפון או בטאבלט.

מה זו הקופסא הזאת שהופכת את הטלוויזיה לטלוויזיה חכמה?

תכירו את TVShareMax, קופסא שהופכת את הטלוויזיה שלכם לטלוויזיה חכמה.

TVShareMax נוצר על ידי חברת סטארט-אפ גרמני ששמה לעצמה מטרה להנגיש את הטלוויזיה המחוברת לכולם, אפילו את משקי הבית הצנועים ביותר.

במשך זמן רב הם ניסו לעצב טלוויזיה חכמה שתימכר במחיר שאינו עולה על £100. אבל הם תמיד נתקלו במחירי רכיבים שלא ניתן להפחיתם ולא הצליחו להגיע לעיצוב אחד שעולה מתחת ל-£190. זה כמובן היה הרבה יותר טוב בהשוואה לטלוויזיות החכמות שקיימות כרגע בשוק שנמכרות במחירים שנעים בין £500 ל £1000, אבל הם לא עמדו במטרה ולא היו מרוצים מכך.

יום אחד, כדי לפתור את בעיית המחירים של הרכיבים, אחד מהמהנדסים בסטארט-אפ העלה רעיון ליצור קופסא חיצונית שתהיה מסוגלת לשלב ישירות את כל הפונקציות של הטלוויזיה החכמה (אינטרנט, אלפי ערוצים, אפליקציות ועוד).

זה היה אתגר מאוד גדול מכיוון שעד עכשיו אף אחד לא הצליח לעשות זאת, אבל לאחר מספר חודשים של עבודה קשה, מאות אבות טיפוס ולילות רבים ללא שינה וסיעורי מוחות, הם הצליחו.

הם פיתוח את TVShareMax, קופסא מעוצבת שעובדת על 100% מהטלוויזיות ויכולה להפוך טלוויזיה רגילה לטלוויזיה חכמה.

איך זה עובד?

פשוט מאוד להגדרה:

1. מצאו את כניסת ה- HDMIבטלוויזיה שבדרך כלל נמצאת בחלקו האחורי של הטלוויזיה
2. תחברו את הכבל של TVShareMax אל כניסת ה- HDMIבטלוויזיה
3. המתינו להופעת הצבע הצהוב
4. הפעילו את הטלוויזיה ותיהנו מכל היתרונות של הטלוויזיה החכמה

אתם יכולים לשתף עם המסך עם כל אחד מהטלפונים או הטאבלטים שלכם ישירות על גבי הטלוויזיה וליהנות מאלפי ערוצים, צפייה בסרטים וסרטונים בנטפליקס ויוטיוב, מוזיקה בלתי מוגבלת ואפילו לשחק במשחקים הכי אהובים עליכם על גבי מסך גדול.

היתרון האמיתי של TVShareMax הוא שהוא תואם לכל מכשירי הטלוויזיה. כל מה שאתם צריכים הוא כניסת HDMI שקיימת בכל הטלוויזיות שנוצרו משנת 2003 והלאה. זה גם תואם לכל סוגי הטלפונים והטאבלטים לא משנה מה המותג שלהם (אייפון, סמסונג וכו’).

יתר על כן, אתם לא צריכים לשלם על מנוי חודשי למפעיל כדי ליהנות ולנצל את כל השירותים האלה. אתם רק צריכים לקנות את TVShareMax פעם אחת בלבד וזה הרבה יותר חסכוני גם. זה מתחיל לעצבן מאוד את המפעילים מכיוון שזהו פתרון חוקי ב-100% ואין שום דבר שהם יכולים לעשות כדי למנוע מאנשים להשתמש במכשיר.

אם אתם רוצים להחזיר את הטלוויזיה למצב הקודם, פשוט תנתקו את כבל ה- TVShareMaxמהטלוויזיה. לא תהיה לכך כל השפעה על הטלוויזיה.

אם נהרסה לכם הטלוויזיה מכל סיבה שהיא או שאתם מעוניינים להפוך טלוויזיה אחרת בבית לטלוויזיה חכמה, פשוט תנתקו את כבל ה- TVShareMaxמהטלוויזיה ותחברו אותו לטלוויזיה אחרת על פי בחירתכם. אתם לא יכולים להשתמש ב- TVShareMaxב-2 טלוויזיות בו זמנית, אבל ניתן להחליף מטלוויזיה אחת לאחת במידת הצורך.

מה בדיוק TVShareMax מיועד לעשות?

✅ הקרנה של הטלפון או הטאבלט על גבי מסך רחב – בלחיצה אחת בלבד, תוכלו לצפות בכל התמונות, הסרטונים, בדואר האלקטרוני, במשחקים והרבה יותר על גבי הטלוויזיה.
✅ גישה ליותר מאלף ערוצים – מבלי לשלם על מנוי, אתם תוכלו לצפות בכל הערוצים המבוקשים כמו
 Bein Sport או Canal+ ללא כל הגבלה.
✅ גלישה באינטרנט – תחפשו בגוגל על גבי הטלוויזיה שלכם.
✅ האזנה למוזיקה – תשתמש באפליקציות המוזיקה הפופולריות ביותר כמו ספוטיפי, דיזר או אפל מוזיק כדי להירגע או כדי להיכנס לאווירה.
✅ גישה לכל האפליקציות – השתמשו בכל האפליקציות השונות כמו נטפליקס, יוטיוב, רשתות חברתיות, מזג אוויר ועוד.
✅ לשחק משחקים – אל תשחקו עוד רק בטלפון או בטאבלט, תשפרו את חוויית המשחק שלכם ותשחקו ישירות על מסך הטלוויזיה.
✅ התקנה מהירה ופשוטה – ההתקנה של TVShareMax אורכת פחות מ-5 דקות.
✅ חוסך מקום – ההתקן של TVShareMax קטן מאוד וקשה לשים לב אליו במרבית המקרים.
✅ פתרון חסכוני – בהשוואה למנויים של המפעילים או הטלוויזיות החכמות המסורתיות, התקן ה- TVShareMax מאפשר לכם גישה לאותם השירותים במחיר נמוך בהרבה.
✅ ללא כל סיכון והתקן 100% חוקי – לא תסתכנו בעבירה על החוק במהלך השימוש ב- TVShareMax ואין שום סיכוי שההתקן הזה יפגע בטלוויזיה שלכם.

כמה עולה TVShareMax?

בהשוואה לקנייה של טלוויזיה חכמה או מנוי של מפעיל, הפתרון של TVShareMax הוא הרבה יותר חסכוני.
שלא לדבר על העובדה שיש לו הרבה יתרונות אחרים כמו שאינו אוסף מידע אישי או מציג פרסומות.

בנוגע למחיר, TVShareMax זמין בחצי המחיר בשל ההפצה הבינלאומית שלו כרגע.

במקום המחיר הקבוע של £99, TVShareMax זמין עד סוף השבוע בלבד במחיר של £49 (החברה כבר פרסמה הצהרה ולא יהיה עוד מבצע בסדר גודל כזה).

רכשו כעת את הכפפות הטיפוליות TVShareMax!

הם כבר משתמשים ב-,TVShareMax זה מה שיש להם להגיד:

“במשך זמן רב רציתי גישה לערוץ Bein sport כדי לצפות במשחקי כדורגל, אבל לא יכולתי להרשות לעצמי מנוי. כעת עם TVShareMax זה כאילו שיש לי מנוי אבל ברבע מהמחיר המקורי אני מאוד מרוצה מהמכשיר הזה.”

ארנולנד, בן 35

“קניתי את TVShareMax בגלל המלצה של חברה כדי לקבל גישה לכל הערוצים ואני חייבת להגיד שלא התאכזבתי בכלל. בנוסף, הילדים שלי שמחים לשחק במשחקים בטלוויזיה ולצפות בסרטים על גבי המסך הגדול מהטלפונים שלהם.”

קתרין, בת 51

“אני בקושי משתמש במחשב מאז שקיבלתי את TVShareMax. אני צופה בנטפליקס ויוטיוב ישירות במסך הטלוויזיה וגם שם מוזיקה דרך דיזר כשיש לי אורחים. עבור המחיר ששילמתי, אני חושב שהמכשיר פשוט מצוין.”

פול, בן 27

מסקנה: האם זה רעיון טוב להשתמש ב-TVShareMax?

100% כן. אם אתם רוצים למקסם את הפוטנציאל של הטלוויזיה שלכם ולקבל גישה לכל הערוצים והאפליקציות הטרנדיות אז TVShareMax הוא בדיוק בשבילכם.

הוא יאפשר לכם ליהנות ממספר עצום של שירותים במחיר מאוד נמוך.

הדובדבן שבקצפת הוא שאתם יכולים להעביר את המכשיר מטלוויזיה אחת לאחרת בתוך 5 דקות בלבד אם אתם רוצים ליהנות מכל השירות בטלוויזיה אחרת.

כיצד אני יכול לקנות את TVShareMax?

היזהרו מזיופים וחיקויים, הם אינם משתמשים באותם תקני בטיחות כפי ש- TVShareMaxהמקורי משתמש ועלולים שלא לעבוד.

אם אתם רוצים לקנות אחד עכשיו, זה מאוד פשוט: ניתן להזמין ישירות דרך אתר האינטרנט של TVShareMax והוא המקום היחיד שבו המוצר נמכר.

TVShareMax מגיע עם ערבות של 30 ימים להחזר כספי, אז אין שום סיבה שלא לנסות את המכשיר! אם תקנו עכשיו, אתם עדיין יכולים ליהנות מהנחה של 50% שתקפה רק עד סוף השבוע. אל תחכו עוד ותיהנו
מ- TVShareMaxבמחיר עלות!

אם גם אתם סובלים מכאבים בידיים, אתם בטח נוטלים משככי כאבים. בדיוק בגלל זה כדאי לכם להקשיב למה שמספרים

לרכישה מיידית במחיר מבצע!

המידע הכלול באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי פרטני, לטיפולים ולבדיקות מקצועיות. הנאמר באתר לא נבדק על ידי משרד הבריאות. מוצר זה אינו מיועד לאיתור, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלות כלשהן.